Reklamní potisk triček a textilu - vyrobíme Vám trička s vlastním potiskem

Je potisk na tričkách vhodnou reklamou?

Reklamní oblečení nemusíte používat jen jako dáreček pro Vaše klienty, ale využijte ho i jako pracovní oděv. Při organizování akcí, firemních večírků, závodů, dětských táborů se tričko na památku přímo žádá. Před tím, než začneme se samotným potiskem je nutno zvážit, o jaký typ triček máte zájem. Pečlivě pro Vás vybíráme kvalitu a značku textilu. Nabízíme širokou škálu textilu pro tisk. Máte zájem o konkrétní značku? Střih, barvu, gramáž? Velmi rádi a ochotně Vám vše zajistíme. Nejčastěji tiskneme na textil 100% bavlny, 165g/m2. A to není vše! Společně s kalkulací Vám pošleme produktovou kartu s textilem, vhodný pro Vaši příležitost. To znamená: složení textilu ( bavlna, elastan, polyester), mix barev, rozměry ( XS - XXXXL), v případě potřeby lze zaslat i vzorek trička!
 

potisk textilupotisk na trička
                    ukázka rastrového tisku                                                       ukázka digitálního tisku - potisk od 1 kusu

 

Nabízíme potisk sítotiskem, sublimací a digitální technologii tisku. Každá z těchto technik má jiná kritéria pro vyhotovení tisku. Nevíte si rady s výběrem technologie? Nejjednodušší je poslat nám požadavek spolu s grafikou a my Vám navrhneme, jaký tisk bude pro Vás nejvhodnější a nejlevnější, zároveň Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Zašlete nám poptávku na náš e-mail, my Vám připravíme individuální nabídku přímo pro Vás. V případě sítotisku tiskneme od 10 ks, máte zájem o nižší počet kusu? Po konzultaci můžeme zvolit technologii digitálního potisku, kterou využíváme zejména při nižším počtu. Vámi zvolený motiv nám zašlete na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Nabízíme následující technologie potisku triček:

Sítotisk

Technologie, při které se barva nanáší na materiál. Sítotiskem můžeme potisknout velké množství textilu za velmi nízkou cenu, další výhoda je barevná stálost. Příprava je ale velmi časově náročná, proto je pro potisk důležité množství. Tiskneme od 10 kusů.

Pro kalkulaci musíme znát následující fakta:

  • v případě sítotisku je důležitý počet kusů ( čím více kusů triček tiskneme, tím nižší je konečná cena za kus)
  • počet barev (kolik barev grafika obsahuje), nevíte si rady? Logo, grafiku přiložte do poptávky, barvy spočítáme a obratem zašleme kalkulaci
  • velikost motivu, kde grafiku umístíme ( záda, hruď, prso, ...)
  • o jaký textil máte zájem (gramáž, barva, tričko, mikina, košile...)

Technologie nažehlování folií Flex a Flock na trička a textil

U nažehlování je výhodnější cena při nižším počtu kusů ( 1 tričko). Zpravidla používáme 2 typy folií, Flex a Flock, které jsou určené pro řezací plotry. Řezaný Flex na dotyk připomíná velmi jemnou gumu. Nabízíme širokou škálu barevných folií. Řezaný Flock připomíná semiš. Po zalisování malinko vystupuje na povrch textilu.

Výhody řezaných folií zalisování na textil: cenově výhodné řešení pro málo kusů, ideální pro trička, kde jsou odlišná jména, čísla (dresy), stálost barev, dlouhá životnost.

 

Technologie je sublimace

Ideální řešení plnobarevného potisku v menším množství. Na speciálně upravené reklamní předměty Vám nasublimujeme potisk fotografií v plné kvalitě. Krásné barvy jsou zářivé a várazné. Drobnou nevýhodou je ten, že předměty jsou bílé. Sublimací potiskneme tedy pouze bílá polyesterová trička, či hrníčky. Zde můžete navštívit náš e-shop s potiskem na hrníčky a sublimační trička.

 

Potisk triček od 1 kusu !!

Rádi Vám potiskneme trička Vaším vlastním motivem, vícebaraveným nebo rastrovým tiskem!

Technologie digitálního potisku nám umožňuje výrobu triček, mikin, košil, polokošil od jednoho kusu! Dokážeme potisknout textil s fotkou, logem a jakoukoliv grafikou dle Vašeho přání.

Buďte kreativní a nechte si potisknout textil s vlastním originálním motivem. Buď sám sebou!

dikitalni potisk

Potisk hrnků fotkou, puzzle, polštářků, plyšáků a dalších dárečků

Máte zájem o foto dárek?

V našem eShopu naleznete širokou nabídku keramických hrnků (barevné hrnky, latte hrnky, korbely, pivní sklo,), polšářků různých tvarů,

plyšových hraček pro naše nejmenší, bryndáčky pro ještě menší, puzzle a mnoho dalších dárečků. Navštivte náš internetový obchod, čtěte více.

Nezávazné kalkulace

Vypracování nezávazných kalkulací za pár minut

kalkulace potisk textilu: info@potisk-tricek.cz

kalkulace reklamní předměty:

info@potisk-hrnicku.cz