Facebook
Potisk triček
Instagram

Potisk triček a tašek pro Bruntál

Potisk triček a textilu pro město Bruntál a okolí

Jsme tým zapálených nadšenců do ekologického sítotisku. Potisk triček nás baví, neustále se zokonalujeme, školíme a své možnosti dále posouváme. Nebojíme se nových výzev, naopak. Naši prioritou je individuální přístup k zákazníkovi. Vaši poptávku zpracujeme a dovedeme k úplné dokonalosti. Potisk na trička sítotiskem nás jednoduše baví a spokojený zákazník je motorem, který nás naplňuje a pohání vpřed.

Dbáme na ekologický přístup - potisk triček pro Vás vyrábíme s ekologickými barvami certifikované GOTS® (šetrné k životnímu prostředí), není to pecka? Při výběru těch nejlepších barev bylo naším cílem, aby byly jemné a vhodné i pro citlivou pokožku. Proto jsme si zamilovali nezávadné barvy, které jsou určené pro potisk na textil, na spodní prádlo a dětská trička. Objevte tu jedinečnost ekologického potisku na trička oproti neekologickým pogumovaným technologiím. Zjistíte, že ekologické barvy jsou na tričkách velmi jemné na dotek, žáného gumového efektu se nedočkáte. Potisk na tričkách nepraská, nesloupe se, má stoprocentní stálost barev a pozor, potisk lze přežehlit žehličkou! Třičko s potiskem Vám jednoduše vydrží na věky věků.

Výhody ekologického potisku:

  • Potisk na textilu je velmi jemný na dotek - žádného pogumovaného efektu se nedočkáte

  • Ekologický potisk vydrží navěky – potisk na textilu je nesepratelný, neloupe se, nepraská

  • Velkou výhodou je, že samotný tisk lze žehlit žehličkou a grafika na tričku zůstane nepoškozena

Potisk triček sítotiskem tiskneme od 20 ks.

Každý den tiskneme a zasíláme potištěný textil po celé České republice. Pokud budete chtít zakázku poslat do Bruntálu, službou PPL to není žádný problém.

Co vše pro Vás tiskneme?

Transfer a transferový potisk, který často využívají eshopy. Vytvořte si svůj merch a objednej u nás transferový tisk. Plátěné tašky s potiskem pro obecní úřady, obchody vhodný pro propagaci svého bussinesu. Papírové tašky s potiskem vhodné pro balení nákupu v obchodech. Bavlněné tašky s potiskem, neboli látkové tašky s potiskem - 100% bavlna, 100% ekologie. Potisk na látku pro šicí dílny. Potisk látek většinou poptávají klienti, kteří vytvářejí své vlastní oblečení. Potisk látky, potisk na přístřihy a potisk nástřihů je složitější, jelikož nám klienti dodají vlastní materiál, my se toho ale nebojíme a s radostí tiskneme. Nyní tiskneme i na papírové krabice. Potisk krabic se stal nejvetším letošním hitem, zabalíte do něj cokoliv. Jídlo - krabice s vlastním potiskem na pizzu. Pití - krabice s vlastním potiskem, krabice na víno s potiskem firmy, krabice na míru s potiskem, dárkové krabice s vlastním potiskem.

Připravili jsme pro Vás malou ukázku potisku triček pro Bruntál

tiskneme od 20 ks po tisícové séreie

doba dodání do 14 dní

AKTUALITY

 

Potisk triček
Jakub Snášel

Staré Město 263
Bruntál 792 01

IČO: 68170041
DIČ: CZ8001154854

Kontakt:
tel: +420 724 106 165
tel: +420 774 914 181

email: info@potisk-tricek.cz

Obchodní podmínky